Дата: 17.05.2019 17:15

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед команд навчальних закладів районної ради та Великобурлуцької ОТГ проходив 17 травня в смт Великий Бурлук.

В Грі взяли участь  - 3 рої закладів загальної середньої освіти Великобурлуцької районної ради та  3 рої - Великобурлуцької селищної ради. Учасників Гри привітали Великобурлуцький селищний голова Віктор Миколайович Терещенко,  заступник голови Великобурлуцької районної державної адміністрації Віктор Михайлович Шестопалов та учасник антитерористичної операції Олександр Вікторович Келеберда. Також на святі були присутні: керівник Товариства з обмеженою відповідальністю «Бурлуцьке» Ігор Миколайович Філімонов та учасники антитерористичної операції.

Учасникам Гри «Сокіл» («Джура»), щоб довести, що вони справжні козаки, необхідно було пройти випробування в 9 видах змагань. Показати свою вправність зі стройової підготовки в конкурсі «Впоряд»; проявити спритність в конкурсі «Військо-спортивна смуга перешкод»; вдосконалити туристичні навички в конкурсі «Туристська смуга перешкод»; продемонструвати навики з надання першої долікарської допомоги, перевірити теоретичні знання з долікарської допомоги в конкурсі «Рятівник»; продемонструвати знання з історії України та українського козацтва в конкурсі «Відун»; довести, що мають гостре несхибне око, в конкурсі «Стрільба з пневматичної гвинтівки»; продемонструвати свої театральні здібності в художньо-мистецькому конкурсі «Ватра»; представити звіт про виконання завдань під гаслом «Добре діло»; проявити пошукові здібності в конкурсі «Квест».

Пісумки Гри підводилися в кожному виді змагань та в загальному заліку Гри.  Серед роїв закладів загальної середньої освіти   Великобурлуцької селищної ради у видах змагань місця розподілилися таким чином:

Рій «Площанські орли» Комунального закладу «Площанський ліцей» посів:

- І місце в конкурсах «Впоряд», «Туристська смуга перешкод», «Ватра», «Рятівник»;

- ІІ місце в конкурсах «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Квест» та «Добре діло»;

- ІІІ місце в конкурсах «Військово-спортивна смуга перешкод» та  «Відун».

Рій «Ліцейські отамани» Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей» посів:

- І місце в конкурсах «Відун», «Квест» та «Стрільба з пневматичної гвинтівки»;

- ІІ місце в конкурсах «Рятівник», «Туристська смуга перешкод» та «Військово-спортивна смуга перешкод»;

- ІІІ місце в конкурсах «Впоряд», «Ватра» та «Добре діло».

Рій «Фенікс» Комунального закладу «Першогнилицький ліцей» посів:

- І місце в конкурсах «Військово-спортивна смуга перешкод» та  «Добре діло»;

- ІІ місце в конкурсах «Відун», «Впоряд» та «Ватра»;

- ІІІ місце в конкурсах «Рятівник»,  «Квест», «Туристська смуга перешкод» та «Стрільба з пневматичної гвинтівки».

В загальному заліку Гри «Сокіл» («Джура») з найкращим результатом всі випробування пройшов рій «Площанські орли» Комунального закладу «Площанський ліцей». Друге місце посів рій «Ліцейські отамани» Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей». На третьому місці - рій «Фенікс» Комунального закладу «Першогнилицький ліцей».

Всі рої нагороджені грамотами за перемогу  в кожному з видів змагань. В загальному заліку гри рої нагороджені грамотами, кубками та пневматичними гвинтівками.

Рій «Площанські орли» Комунального закладу «Площанський ліцей» буде захищати честь Великобурлуцької ОТГ на обласному етапі  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться 5 червня 2019 року в смт. Есхар Чугуївського району Харківської  області на базі Комунального закладу «Ліцей з посиленою військовою-фізичною підготовкою «Патріот»».

Вітаємо переможців та призерів!

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення заходу!