Великобурлуцький РС ГУ ДСНС України у Харківській області за підсумками 2019 року зайняв ІІІ місце серед районних секторів

Дата: 13.02.2020 17:05

У приміщенні Великобурлуцького районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Харківській області 13 лютого відбулася робоча нарада, на яку був запрошений селищний голова Віктор Терещенко. Начальник районного сектору Юрій Лещенко зазначив, що за високі показники у службовій діяльності та за підсумками роботи у 2019 році колектив зайняв третє місце серед районних секторів області та був відзначений грамотою Головного управління ДСНС України у Харківській області. Також Юрій Лещенко висловив подяку селищному голові Віктору Терещенко та депутатському корпусу селищної ради за сприяння у діяльності районного сектору. Зокрема у 2019 році згідно Програми соціально-економічного розвитку Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади у 2019-2020 роках було виділено субвенцію у розмірі 50 тис. грн. За ці кошти було придбано пожежно-технічне обладнання: комплекти білих пожежних рукавів, мотокоса, бензоріз та оприскувач. На завершення Віктор Терещенко привітав з відзнакою діяльності районного підрозділу, відповів на запитання колективу та висловив намір і в подальшому надавати всю можливу допомогу, оскільки від налагодженої роботи сектору залежить добробут громади.