«З пам’яттю про незабутнє»

3 лютого у Великобурлуцькому Будинку культури відбувся урочистий захід присвячений 77-ій річниці визволення селища Великий Бурлук від нацистських загарбників.

Саме в цей день, ось вже протягом кількох десятиліть, жителі Великобурлуччини за доброю традицією віддають данину пошани всім тим, хто ціною власного життя добував для прийдешніх поколінь цей світлий довгожданий день.

Із словами вітання до присутніх звернулися Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко, голова районної ради Олександра Жиліна. Поділилася тяжкими спогадами про воєнні роки почесна громадянка Великобурлуцького району Клавдія Оковита.

Світлу пам'ять тих, хто поклав своє життя за визволення Великобурлуччини і тих, хто віддав за незалежність України сьогодні, вшанували хвилиною мовчання.

На Меморіалі Слави в смт Великий Бурлук та меморіальному комплексі в селі Плоске відбулося урочисте покладання квітів в знак пам’яті та вшанування всіх тих, хто боронив рідну землю.

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

 

Логін: *

Пароль: *