Очищення доріг Великобурлуцької ОТГ від снігу

В зв’язку з погіршенням погодних умов та значними опадами снігу Великобурлуцькою селищною радою організовано проведення робіт з очищення доріг об’єднаної територіальної громади.

Великобурлуцьке КВКП «Водоканал» здійснює роботи відповідно до Програми благоустрою селища Великий Бурлук на 2019 рік. На договірних засадах послуги з розчищення доріг надає Великобурлуцький РВ АТ «Харківобленерго». Загалом 4 одиниці спецтехніки.

Також допомогу з очищенні автошляхів та вулиць населених пунктів ОТГ надають сільськогосподарські підприємства: ТОВ«Зоря», ПСП «Маяк», ПП «Джерело», ПСП ім. Шевченка.

Значний обсяг робіт з очищення та посипання піскосушшю пішохідних доріжок здійснюють особи, залучені селищної радою на громадські роботи.