Ремонтні роботи на автошляхах тривають

По вулиці Шевченко в смт. Великий Бурлук ведуться роботи з ямкового ремонту асфальтового покриття, зношеність якого становить 80 відсотків. Частину вартості робіт профінансовано з обласного бюджету (170 000 грн.), частину – з місцевого бюджету селищної ради (199 998 грн.). Ямковий ремонт буде проведений по всій вулиці Шевченко.

Довідково: З початку 2018 року на ремонт автошляхів з місцевого бюджету Великобурлуцької селищної ради витрачено 2 млн. 328 тис. грн., а саме на проведення ямкового ремонту асфальтового покриття доріг по вулицях Центральна, Привокзальна, Сонячна, Шевченко, частини вулиці Транспортна; та на капітальний ремонт проїжджої частини вулиці Паркова від будинку №2 за перехрестя з вулицею Виноградна.