Футбольний турнір в смт Великий Бурлук

22 грудня 2019 року в смт Великий Бурлук фахівцями місцевої ДЮСШ Великобурлуцької селищної ради в спортивному залі КЗ «Великобурлуцький ліцей» було організовано та проведено уже традиційний для нашої громади «Новорічний Кубок з футзалу» серед хлопців 2006 р.н. та молодших. Участь в ньому взяли дві команди з Великого Бурлука та команда з Приколотного.

На змагання було запрошено колишнього вихованця Великобурлуцької ДЮСШ, а нині гравця молодіжного складу ФК «Шахтар» та збірної України (U-19) Сергія Снісаря, присутність якого не аби як  надихнула юних футболістів на боротьбу!

Команди зіграли кожна з кожною:
«Юність» (В.Б) – Приколотне 3:13,
Приколотне – «Бурлук» 6:10,
«Юність» - «Бурлук» 10:3.

За підсумками змагань перемогу в цьому турнірі здобула команда «Бурлук». Одними з найкращих в цих спортивних змаганнях були: Даніїл Панін, Даніїл Гнедик (команда Приколотного), Ілля Шаломін, Ілля Солдатов, Стас Удовік, Дмитро Келеберда (команди Великобурлуцької ОТГ).

Дякуємо тренерам команд О. Снісарю (Приколотне) та О.Уварову (Великий Бурлук) за участь команд в змаганнях.