Успіх юних футболістів громади в футбольному турнірі в смт Шевченково

7 грудня в смт. Шевченкове Харківської області відбувся регіональний турнір з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н., присвячений Дню Збройних Сил України. Участь в змаганнях взяли чотири команди: Шевченківська ДЮСШ, Великобурлуцька ДЮСШ, Печенізька ДЮСШ та Чугуївська ДЮСШ. Турнір проходив за коловою системою – матч складався з двох таймів по 15 хвилин кожний.

Вигравши дві гри у команди Чугуєва (5:1) та  у команди Печеніг (8:2), наші юнаки до останнього були претендентами на перемогу, але зазнавши  поразки від місцевих футболістів Шевченківської ДЮСШ (3:5) – команда Великобурлуцька ДЮСШ посіла 2 місце. Під час змагань діти отримали купу неймовірних емоцій та радості, одним словом – свято вдалося!