Ефективне використання земель

Дата: 01.06.2020 16:45

Питання пошуку джерел наповнення бюджету є таким же важливим, як і раціональне його використання. Однією з основних доходних складових є дохід від оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

29 травня в приміщенні Великобурлуцької селищної ради відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди на 9 земельних ділянок з цільовим призначенням – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Ці ділянки були передані з державної власності у власність об’єднаної громади. На замовлення селищної ради було виготовлено землевпорядну документацію.

Виконавцем земельних торгів відповідно до законодавства було спеціалізоване підприємство – Українська універсальна біржа.

Для участі в аукціоні зареєструвалося та прибуло три учасника: ПП «ДЖЕРЕЛО»,
ТОВ «ЮРБОР-АГРО» та ПСП «МАЯК».

За результатами торгів на 7 років будуть орендовані

- ПП «ДЖЕРЕЛО» - 3 ділянки, загально площею 7,2927 га,
- ТОВ «ЮРБОР-АГРО» - 4 ділянки, загально площею 8,4712 га,
- ПСП «МАЯК» - 2 ділянки, загально площею 18,7202 га.

Відсоток річної орендної плати знаходиться в межах від 12,06% до 12,18%. Загальний розмір доходу від оренди цих земельних ділянок до селищного бюджету на рік становитиме понад 200 тис. грн.