Великобурлуцька селищна рада приєдналися до проекту «Поліцейський офіцер громади»

Метою проекту є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та орієнтація на її потреби. В рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» 14 громад Харківської області підписали меморандум про співпрацю з Головним управлінням Національної поліції в Харківській області.

Відтепер за кожною з 14 об’єднаних територіальних громад Харківщини буде закріплений поліцейський офіцер, який не тільки працюватиме на території громади, а й житиме там.

Харківська область стала четвертим регіоном, де впроваджується новий формат роботи поліцейського офіцера, який буде опікуватися потребами місцевого населення та підтримувати з ним постійний контакт, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Презентація програми відбулася 30 липня у Харківському національному університеті внутрішніх справ за участю заступника голови Національної поліції України Ігоря Клименка, начальника ГУНП в Харківській області Валерія Сокуренка, керівників територіальних відділів поліції, а також голів об’єднаних територіальних громад. Відбір кандидатів на посади поліцейських офіцерів громади буде здійснюватися як серед діючих поліцейських, так і серед громадськості. Кандидатові потрібно подати анкету, пройти тестування, поліграф і співбесіду із залученням представників громади.

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *