Проведено бібліотечне свято «Посвята у читачі»

Книга – чудове надбання людства, наш кращий порадник і друг, вірна супутниця життя. Вона допомагає найкраще зрозуміти навколишню дійсність, вивчити досвід старших поколінь. Видатний педагог В.О. Сухомлинський писав: «Читання як джерело духовного збагачення не зводиться до вміння читати; з цього вміння воно тільки починається...».

Уже стало доброю традицією працівниками КЗ «Великобурлуцька бібліотека для дітей Великобурлуцької селищної ради» з метою популяризації бібліотеки, як місця знайомства з книгою, формування бережного  ставлення та любові до книги стимулювання інтересу до читання, саме в переддень тижня дитячої книги проводити бібліотечне свято - посвяту в читачі «Книга і читач – це друзі назавжди».

Юних читачів, учнів 2-а та 2-б класів КЗ «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради» 21 березня 2019 року гостинно зустріла Валентина Сула та запросила на казкове свято, де їх чекала зустріч з Ромашкою, Барвінком, улюбленими книгами , книжковим лікарем, гномами, Чарівними Феями, Незнайкою, Михайлом-Нечитайлом, Мацапурою та Королевою книг, яка ознайомила маленьких читачів з правилами користування бібліотекою, літературними героями, які навчатимуть учнів правильно поводитися з книгами.

Другокласники із великим задоволенням поринули у чарівний світ Книжкового королівства, а також продемонстрували свої знання з літератури, відповідаючи на запитання вікторини, показали вміння відгадувати загадки.

Також для юних читачів було проведено екскурс-подорож по бібліотеці «Дім, який відкриває світ». Діти ділилися враженнями про вже прочитані книжки, розказували віршики. Читачами бібліотеки в цей день стали 8 другокласників. Для них відкрилися двері у чудовий світ «Книжкового королівства». Нехай цей шлях для них буде радісним і цікавим.

Наприкінці заходу за підтримки Великобурлуцької селищної ради всі діти отримали книжки-розмальовки.

Завідувач бібліотеки
Фендрикова Г.І.