Подарунки до 8 березня власними руками

Дата: 10.03.2020 16:07

Вихованці гуртків КЗ «Великобурлуцький ЦДЮТ» напередодні  свята 8 Березня виготовляли подарункові сувеніри. Кожна дитина виготовляла свій неповторний та найкращий подарунок для найрідніших: матусь, бабусь та сестричок. Подарунки виготовлялися з найрізноманітніших матеріалів: сувеніри з солоного тіста, вишивки нитками на картоні, листівки з картону, квіти з кольорового паперу, м'які іграшки з фетру, та багато іншого. Кожна дитина виготовляючи той чи інший сувенір вкладала в нього частинку своєї душі та чудовий настрій.