Фестиваль дружин юних пожежних

20 березня 2019 року в приміщенні Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради» відбувся  І етап фестивалю дружин юних пожежних. Фестиваль організовано Комунальним закладом «Великобурлуцький  центр дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької селищної ради» спільно з  Великобурлуцьким районним сектором ГУДСНС України.

В цьому заході взяли участь команди з трьох закладів загальної середньої освіти Великобурлуцької селищної ради:  Великобурлуцький ліцей, Площанський ліцей, Першогнилицький  ліцей.

До програми Фестивалю входило три види змагань. Свій артистизм команди продемонстрували в конкурсі «Візитка», де найкраще представила себе команда «Гарячі перці» КЗ «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради».

В конкурсі «Домашнє завдання» команди розкривали актуальні питання забезпечення техногенної та пожежної безпеки, надавали рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях та проводили  агітацію щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності. Найкраще ці питання висвітлила також команда  «Гарячі перці».

В конкурсі «Знавці пожежно-рятувальної справи» перевірялося наскільки учасники вміють використовувати знання з правил безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки в повсякденному житті. Краще на цьому етапі з завданнями впоралася команда «Н.О.С.О.Р.І.Г.» КЗ «Першогнилицький ліцей Великобурлуцької селищної ради», яка правильно відповіла на всі питання.

У загальному заліку Фестивалю переможці визначилися таким чином:

І місце - команда «Гарячі перці» КЗ «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради»;

ІІ місце - команда «Н.О.С.О.Р.І.Г.» КЗ «Першогнилицький  ліцей Великобурлуцької селищної ради»;

ІІІ місце - команда «НОН-СТОП» КЗ «Площанський ліцей Великобурлуцької селищної ради».

Всі команди - учасниці Фестивалю,  нагороджені цінними подарунками та грамотами.

Честь Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади на  зональних змаганнях дружин юних пожежних, що відбудуться в м. Куп'янськ, захищатиме команда «Гарячі перці» КЗ «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради». Бажаємо команді успішного виступу та перемоги!