Зовнішнє відеоспостереження в смт. Великий Бурлук

Чи не найголовнішим завданням Великобурлуцької селищної ради є забезпечення безпеки її громадян. В цьому напрямку Великобурлуцькою селищною радою в 2018 році розпочато роботу з встановлення зовнішнього відкритого відеоспостереження на перехрестях автошляхів в смт Великий Бурлук. А саме за кошти селищного бюджету було встановлено 8 камер відеоспостереження на перехрестях вулиць Центральна – Паркова та Паркова – Транспортна.

Згідно Програми соціально-економічного та культурного розвитку Великобурлуцької селищної ради на 2017 – 2020 роки в червні 2019 року в смт Великий Бурлук встановлено ще 4 камери на двох перехрестях:

• вулиць Центральної і Транспортної;
  • вулиць Сонячної та Осіянської з об’їзною дорогою.

Система зовнішнього відеоспостереження дає змогу в реальному часі забезпечувати нагляд за ситуацією на перехрестях, здійснювати безперервний відеозапис, фіксувати номерні знаки на автомобілях тощо.

Великобурлуцькою селищною радою забезпечено доступ правоохоронних органів до інформації з усіх камер відео нагляду за їх вимогою. Це дозволяє попереджувати вчинення правопорушень та пришвидшує розслідування у разі їх виникнення, допомагає встановити винних осіб. Зокрема записи камер зовнішнього відеоспостереження сприяли розкриттю таких злочинів, як крадіжки велосипедів, мобільних телефонів, бійок та порушень правил дорожнього руху.

У планах Великобурлуцької селищної ради продовжити роботу з встановлення камер на важливих об’єктах селища та у місцях масового скупчення громадян.