Кубок Великобурлуцької селищної ОТГ з шашок 2020 року

Дата: 03.09.2020 15:25

В смт Великий Бурлук, в приміщенні відділу освіти, культури, спорту та туризму відбулися спортивні змагання з шашок «Кубок Великобурлуцької селищної ОТГ з шашок 2020 року».  Участь в змаганнях брали всі найсильніші шашкісти Великобурлуччини: Василь Хабіров, Микола Фоменко, Михайло Аліпов, Костянтин Швець, Олександр Самородов і  представниця прекрасної статі Ганна Кошель. Змагання проходили за коловою системою, матч складався з двох партій, за перемогу в матчі нараховувалося 2 очка переможцю, переможеному 0 очок, за нічию кожному по одному балу. Напруга в змаганнях сягнула свого максимуму вже з перших ходів. Фаворити втрачали очки в матчах з андердогами та в іграх між собою, а декілька матчів закінчилися з нічийним рахунком. Результати матчів: Швець – Хоменко 0:2, Кошель – Самородов 0:2, Аліпов – Хабіров 1:1, Фоменко – Хабіров 1:1, Самородов – Аліпов 0:2, Швець – Кошель 1:1, Кошель – Фоменко 0:2, Аліпов – Швець 0:2, Хабіров – Самородов 0:2, Фоменко – Самородов 2:0, Швець – Хабіров 0:2, Кошель – Аліпов 0:2, Аліпов – Фоменко 2:0, Хабіров – Кошель 2:0, Самородов – Швець 2:0. Підсумкова таблиця змагань: Кошель Ганна – 6 місце, Швець К. – 5 місце, Хабіров В. – 4 місце, Самородов О. – 3 місце, Фоменко М. – 2 місце, Аліпов М. – 1 місце і звання володаря Кубку з шашок 2020 року. Щирі вітання призерам та переможцю цих спортивних змагань!

Відділ освіти, культури спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради