Підсумки акції-конкурсу «Прикрасимо ялинку разом»

Дата: 20.12.2019 15:24

Третій рік поспіль Великобурлуцька селищна рада проводить акцію-конкурс «Прикрасимо ялинку разом», в рамках якої учасники власноруч виготовляють іграшки для головної ялинки Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади. І щороку кількість учасників і відповідно ялинкових прикрас збільшується. У своїх роботах використали різні техніки: плетіння, робота з папером, тканиною, пластиком, природнім матеріалом тощо.

Учні Площанського та Першогнилицького ліцеїв, вихованці Катеринівського дошкільного навчального закладу «Веселка» і дошкільного підрозділу Першогнилицького ліцею та Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості, які колективно приймали участь в конкурсі, отримали в День Святого Миколая від Великобурлуцького селищного голови солодкі та цікаві подарунки.

Підсумки акції-конкурсу були підведені на відкритті головної новорічної ялинки Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади. Переможці та учасники були відзначені подяками Великобурлуцького селищного голови та грошовими преміями.

Перше місце посіла Вікторія Скидан.
Друге місце розділили Олександра Максим та Софія Несен.
Третє місце за Ольгою Куценко та Аліною Агурєєвою.

Дякуємо і решті учасників: Ользі Свергун, Катерині Ничик, Надії та Єлизаветі Кощєєвим, Валерії Рижих, Марії Величко, Світлані Вельмі, Софії Зарубіній, Поліні Купіній.