Місця для розміщення матеріалів передвиборчої агітації

Дата: 21.01.2019 15:20

З метою забезпечення рівних можливостей усіх суб’єктів виборчого процесу в здійсненні передвиборної агітації під час підготовки до чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, виконавчий комітет Великобурлуцької селищної ради визначив тимчасові місця для розміщення друкованих матеріалів та місця для розміщення пересувних засобів передвиборної агітації в людних місцях на території Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади на період до 24 години 29 березня 2019 року.

Відповідне рішення прийняте на підставі п. 6 Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії №250 від 20 грудня 2018 року та ч.4 ст. 59 Закону України «Про вибори Президента України».

Тимчасові місця для розміщення друкованих матеріалів передвиборної агітації суб’єктами виборчого процесу:

- дошка оголошень в смт. Великий Бурлук за адресою вул. Центральна, 21 (напроти відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації);

- дошка оголошень в смт. Великий Бурлук за адресою вул. Центральна, 40 (поруч з будівлею Великобурлуцької селищної ради);

- стенди в приміщення Першогнилицького сільського клубу с. Гнилиця Перша, вул. Молодіжна, б.6.

Місця для розміщення суб’єктами виборчого процесу пересувних засобів передвиборної агітації, а саме столів, наметів, стендів:

- на центральній площі смт. Великий Бурлук;

- с. Гнилиця Перша, перехрестя вулиць Спортивна та Садова (поруч з автобусною зупинкою).