«Круглий стіл» щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Дата: 11.06.2019 14:55

11 червня 2019 року Великобурлуцькою селищною радою спільно з управлінням соціального захисту населення Великобурлуцької райдержадміністрації проведено "Круглий стіл" щодо запобігання та протидії домашньому насильству. На цей захід   були запрошені представники Великобурлуцького центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді та служби у справах дітей Великобурлуцької РДА. Учасники "Круглого столу" активно обговорили Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», розглянули основні терміни та повноваження суб’єктів, що здійснюють заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству. Кожен висловив своє бачення щодо ефективної взаємодії суб’єктів співпраці.

Розпорядженням Великобурлуцької селищної ради № 270 від 05.06.2019 року призначено відповідальну особу за протидію домашньому насильству Ромазу Світлану Миколаївну, головного спеціаліста з питань соціального захисту населення,( velburselrada@gmail.com. тел: 5-20-06).