Розпочато підготовку до святкування Дня Великобурлуцької територіальної громади

Дата: 20.07.2018 14:39

Святкування Дня Великобурлуцької територіальної громади заплановано на 25 серпня 2018 року. Селищною радою розпочато підготовку до святкування.

На засіданні виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради, яке відбулося 13 липня 2018 року, затверджено персональний склад організаційного комітету та план заходів до святкування Дня Великобурлуцької територіальної громади.

На даний час відбулися два засідання організаційного комітету, на яких визначено тематику свята, основні частини сценарію святкування та запланованих урочистостей.

18 липня головою селищної ради Терещенко В.М. проведено зустріч з керівниками організацій та установ селищної ради щодо їх представлення на святі.

Сьогодні пройшла зустріч з представниками сіл, що входять до складу об’єднаної територіальної громади, з приводу залучення їх до участі в святкуванні.