Засідання Ради регіонального розвитку в м. Харків

Дата: 15.03.2019 14:37

14 березня в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулося засідання Ради регіонального розвитку.

У засіданні Ради взяли участь представники районів Харківщини, керівники ОТГ, промислових підприємств, вишів, медичних закладів тощо. Під час засідання голова ХОДА Юлія Світлична та керівники об’єднаних громад регіону розповіли про результати роботи та подальші плани розвитку.

Участь у заході від Великобурлуцької громади приймав селищний голова Віктор Терещенко.