Зовнішнє відеоспостереження в смт. Великий Бурлук

Напрямок забезпечення безпеки громадян традиційно вважається одним з головних завдань місцевої влади. При цьому нові засоби та методи посилення безпеки мають відповідати основним вимогам сьогодення, працювати з дотриманням принципів надійності, стійкості та безперебійності роботи в цілодобовому режимі. Одним з механізмів, що дає змогу реалізувати ці принципи, є система зовнішнього відеоспостереження.

З метою здійснення заходів, спрямованих на посилення безпеки населення, забезпечення громадського порядку та підвищення безпеки дорожнього руху, Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Великобурлуцької селищної ради на 2017 – 2020 роки передбачено здійснення заходів по зовнішньому відкритому відеоспостереженню на перехрестях автошляхів в смт. Великий Бурлук.

На даний час реалізовано частину проекту: на перехрестях вулиць Центральна – Паркова та Паркова – Транспортна встановлено вісім сучасних камер відеоспостереження, які дозволяють отримати якісне зображення та функціонують з можливістю спостереження он-лайн через мережу Інтернет в реальному часі, здійснюють безперервний відеозапис. Придбання необхідного обладнання та роботи з монтажу зовнішнього відкритого відеоспостереження профінансовано за рахунок коштів місцевого бюджету Великобурлуцької селищної ради в розмірі 133 тис. грн.

На даний час система відеоспостереження працює в тестовому режимі. За необхідності забезпечено доступ правоохоронних органів до інформації з усіх камер відео нагляду. Це дозволить попереджувати вчинення правопорушень, а у разі їх виникнення допоможе в розслідуванні та встановленні винних осіб.

У планах Великобурлуцької селищної ради продовжити роботу з встановлення камер на важливих об’єктах селища та у місцях масового скупчення громадян.

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

 

Логін: *

Пароль: *