17 жовтня 2019 року у приміщенні КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ХІХ обласний етап фестивалю ораторського мистецтва «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя» (О. Довженко).

Захід проводився з метою виявлення й підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, розумових здібностей, формування громадянської та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, з нагоди Дня української писемності та мови.

У фестивалі брали участь учні 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти, які стали переможцями фестивалю на районному (міському) рівні.

Великобурлуцьку ОТГ представляла Доля Тетяна, учениця 11-Б класу КЗ «Великобурлуцький ліцей» (учитель Келеберда Л.М.), і посіла третє місце. У першому турі свої трихвилинні виступи представили 57 учасників. Журі  довго визначалося з вісьмома переможцями, бо виступи були різні, яскраві. Тетяна вразила всіх природністю, емоційністю та чуттєвістю. Не змогли залишити байдужими слова з виступу про рідний Великий Бурлук: «Мені  доводилося бувати у багатьох обласних центрах нашої держави, бачити п’ять із семи чудес України, два роки жити у Кропивницькому, але  я зрозуміла, що рідніше від бабусиної хати, чорнобривців під тином і свисту бабаків в найближчому яру, не може бути нічого».

У другому турі вісім учасників, об’єднавшись у пари за певною темою, вели діалог, у якому мали виявити красномовство, вміння грамотно будувати репліки. Тетяна добре трималася, була переконливою і довела, що гідна бути серед переможців. У підсумку Доля Тетяна посіла почесне ІІІ місце в обласному етапі фестивалю.

Приємно констатувати, що в нашій громаді є обдарована молодь, за якою майбутнє. Вітаємо!

Відділ освіти, культури, спорту та туризму
Великобурлуцької селищної ради