Визначено переможців конкурсу на заміщення посад керівників закладів культури

Дата: 30.04.2019 14:18

25 квітня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів культури Великобурлуцької селищної ради, а саме: директора комунального закладу «Великобурлуцька публічна бібліотека об’єднаної територіальної громади Великобурлуцької селищної ради», завідувача комунального закладу «Великобурлуцька бібліотека для дітей Великобурлуцької селищної ради» та завідувача Канівцевського сільського клубу.

Під час засідання комісія проводила співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад керівників закладів культури Великобурлуцької селищної ради та заслуховувала публічні презентації проектів програм розвитку на один і п’ять років кандидата на посаду директора комунального закладу «Великобурлуцька публічна бібліотека об’єднаної територіальної громади Великобурлуцької селищної ради» Фендрикової Галини Іванівни, кандидата на посаду завідувача комунального закладу «Великобурлуцька бібліотека для дітей Великобурлуцької селищної ради» Ніконенко Маргарити Ігорівни, кандидата на посаду завідувача Канівцевського сільського клубу Івченко Людмили Павлівни.

За результатами співбесіди з кандидатами та обговорення представлених ними проектів програм розвитку комісія визначила Фендрикову Галину Іванівну переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу «Великобурлуцька публічна бібліотека об’єднаної територіальної громади Великобурлуцької селищної ради», Ніконенко Маргариту Ігорівну – переможцем конкурсу на посаду завідувача комунального закладу «Великобурлуцька бібліотека для дітей Великобурлуцької селищної ради», Івченко Людмилу Павлівну – переможцем конкурсу на посаду завідувача Канівцевського сільського клубу.

Протокол засідання №2

Протокол засідання №3