Два автобуси у подарунок!

Дата: 28.08.2018 14:16

25 серпня 2018 року голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична привітала великобурлучан зі святом – Днем  Великобурлуцької територіальної громади, побажала процвітання, здоров'я, наснаги та щастя.

«Хай щедрою буде доля, хорошою погода, хай сонячно буде в наших оселях і в наших серцях», - сказала керівник області.

Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко отримав від голови ХОДА ключі від двох нових автобусів. Один з них буде використовуватись для перевезення пільгових категорій громадян, другий буде направлений на шкільний маршрут.

Щиро дякуємо голові ХОДА Юлії Олександрівні Світличній за підтримку громади!