Проведено засідання конкурсної комісії

Дата: 17.04.2019 14:08

15 квітня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів культури Великобурлуцької селищної ради.

Під час засідання голова конкурсної комісії О. Мельников повідомив, що протягом оголошеного періоду для подачі документів кандидатами, з 06 березня по 04 квітня 2019 року, до  конкурсної комісії надійшло 3 заяви із відповідними документами по одній на кожну вакантну посаду, а саме: на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Великобурлуцька публічна бібліотека об’єднаної територіальної громади Великобурлуцької селищної ради» надійшла 1 заява з документами від Фендрикової Галини Іванівни, завідувача комунального закладу «Великобурлуцька бібліотека для дітей Великобурлуцької селищної ради» – 1 заява з документами від Ніконенко Маргарити Ігорівни, завідувача Канівцевського сільського клубу – 1 заява з документами від Івченко Людмили Павлівни.

У ході засідання комісією були розглянуті подані кандидатами документи на відповідність кваліфікаційним вимогам конкурсного добору, та прийнято рішення про допущення їх до участі в конкурсі на заміщення вакантних посад керівників закладів культури Великобурлуцької селищної ради.

Протокол засідання №1