Святкування та відкриття дитячого майданчика

02 вересня 2017 року пройшло свято в гарному селі Михайлівка.

В урочистих заходах присвячених Дню села Михайлівка прийняли участь Великобурлуцький селищний голова – Терещенко Віктор Миколайович, голова Великобурлуцької районної ради – Жиліна Олександра Федорівна, заступник голови Великобурлуцької районної державної адміністрації – Нестайко Тетяна Олексіївна, спонсорами на даному святі виступили Криничанський Володимир Іванович, Юр’єв Юрій Антонович та інші.

Усіх присутніх пригощали смачною кашею, запашною ухою та короваєм з нового урожаю.

Для дітей проводилися ігрові конкурси, а переможці отримували призи. Також під час святкування відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика, який був придбаний за кошти ПСП «Маяк».

Ніхто з жителів села не залишилася поза увагою, бо кожен з них вклав маленьку часточку своєї душі та сили в розвиток свого села, майже всі були нагороджені подяками та цінними подарунками.