Вітаємо Придацьку Єву, ученицю Площанського ліцею, з першим місцем у Міжнародному мистецькому конкурсі

Учениця 7 класу Площанського ліцею Придацька Єва зайняла 1 місце у дистанційному Міжнародному мистецькому конкурсі для дітей і молоді TOGETHER FOR FUTURE - ТВОРИМО ВДОМА.

Конкурс тривав з 25 березня по 15 квітня у Чехії під патронатом мера м. Румбурк Інг. Люмира Куса. Проєкт був організований з метою допомоги дітям і молоді в подоланні кризової ситуації, що виникла в результаті пандемії коронавірусу COVID-19, підтримки творчої активності і зацікавленості молоді, збереження можливості спілкування, обміну досвідом та встановлення міжнародних творчих контактів в умовах ізоляції.

Для участі у конкурсі конкурсантам необхідно було надіслати фото, відео, заявку відповідно до категорії, з дотриманням технічних вимог для оцінки компетентному міжнародному журі.

Диплом 1 ступеню та подяка м. Румбурк Інг. Люмира Куса свідчить про те, що фотороботи рідного краю та малюнки у змішаних техніках 12-річної Єви Придацької знайшли відгук у провідних фахівців, педагогів і діячів в області культури і мистецтва.

Щиро вітаємо ученицю нашої громади, і бажаємо подальших успіхів у досягненні творчих вершин!

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

 

Логін: *

Пароль: *