Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

Дата: 11.04.2019 11:44

Щорічно 11 квітня весь світ вклоняється людям, які пройшли неймовірно важкий шлях через фашистські табори, віддає данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули в концтаборах, розташованих на території Європи і України.

Цю дату, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН, було встановлено в пам’ять про інтернаціональне повстання в’язнів найбільшого концентраційного табору – Бухенвальд. Саме 11 квітня 1945 року останній в’язень вийшов з його воріт із сумно відомим написом «Кожному своє».

З цієї нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів працівниками КЗ «Великобурлуцька публічна бібліотека» підготовлено та оформлено  виставку-реквієм «Якщо на землі є пекло…», а КЗ «Великобурлуцька бібліотека для дітей» виставку-набат «Тихі зорі вічної пам’яті».

Дані виставки користувачі та мешканці Великобурлуччини мають змогу відвідати протягом тижня, з 8 по 15 квітня. На виставках представлено до огляду матеріали та документи, які викривають злочини нацизму проти людства.

Завідувач бібліотеки
Фендрикова Г.І.