Година поетичного настрою «Поетичний камертон»

Дата: 09.04.2019 11:43

5 квітня 2019 року в КЗ «Великобурлуцька публічна бібліотека» відбулась година поетичного настрою «Поетичний камертон».

Захід зібрав у читальному залі бібліотеки всіх небайдужих до чистоти духовних криниць та віршованого слова.

Поезія – це голос душі людської. Вона покликана хвилювати, дарувати насолоду, плекати високі почуття, вести за собою. В усі часи поетів спонукала до творчості потреба висловити свої почуття, повідати історію свого народу, відтворити епоху, в якій вони живуть.

На літературні гостини до бібліотеки завітали поети Великобурлуччини – В.П.Антоненко, В.І.Сікач, юні поети-початківці – В.Куценко, Д.Сорокіна, К.Набродова, учні 9-Б класу КЗ «Великобурлуцький ліцей» разом з учителем української мови та літератури Т.І.Барибіною, а також інші шанувальники поезії.

Ведучі заходу, бібліотекарі Наталія Носко та Лариса Плетньова запросили присутніх у чаруючий світ поезії, згадали всіх колишніх поетів-земляків – Б.Оверка, В.Ступака, Ю.Костюка, М.Стадника, Ю.Паровая, Р.Баштан.

Цікавими були виступи В.Антоненка, В.Сікача та юних обдарувань.

Вперше прозвучала пісня «Нема краще землі Бурлука» на слова В.Антоненка, музику М.Долі у виконанні В.Пономаря та М.Долі, акомпаніатор  – М.Мозговський.

Захід пройшов у теплій, невимушеній, щирій обстановці, залишаючи в кожнім серці високу радість спілкування з прекрасним.

Бібліотекар І категорії
Плетньова Л.Б.