Акція по збору коштів або продуктів харчування з метою допомоги, в період карантину

Дата: 24.04.2020 11:38

Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко звертається до приватних підприємців та осіб малого бізнесу приєднатися до акції по збору коштів або продуктів харчування з метою допомоги, в період карантину, соціально незахищеним верствам населення та сім'ям, що опинились у складних життєвих обставинах, тим, хто не в змозі самостійно про себе подбати.

З огляду на те, що у нашій територіальній громаді проживає значна кількість населення поважного віку, вважаємо дану акцію життєво необхідною для наших громадян. Ми повинні берегти своє здоров'я і піклуватись за людей, яким конче необхідна допомога у складній ситуації, яка склалась на теперішній час у нашій державі. Це є той самий момент, коли людство проявляє себе з найкращої сторони.

Великобурлуцька селищна рада буде звітувати перед благодійниками за кожну надану допомогу.

За довідкою та інформацією звертатися до Великобурлуцької селищної ради за адресою: смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, буд.40, тел: 5-20-06