Урочистий мітинг з нагоди Дня Перемоги

Дата: 10.05.2019 11:35

Традиційно 9 травня мешканці смт Великий Бурлук збираються на центральній площі селища та колоною урочистою ходою направляються до меморіального комплексу Слави на мітинг до Дня Перемоги над нацизмом.

Цього року в заході приймали участь ветерани Другої світової війни, учасники АТО, керівництво району, представники духовенства, молодь, жителі та гості селища.  Присутнім було зачитано звернення з нагоди Дня Перемоги від Президента України Петра Порошенка, голови Харківської ОДА Юлії Світличної та народного депутата України Дмитра Шенцева.

Великобурлуцький селищний голова В. Терещенко висловив подяку ветеранам Другої світової війни за їхні подвиги, побажав мирного неба та злагоди.

Завершився захід хвилиною мовчання і покладанням вінків та квітів до братської могили загиблих у роки Другої світової війни оборонців рідної землі, до пам’ятників та обелісків.