Міжнародний день захисту дітей у Великобурлуцькій ОТГ

У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Великобурлуцька селищна рада підготувала цікаву програму до Дня захисту дітей. Чотири години тривали розваги, конкурси та розіграші подарунків. Чимало з них абсолютно безкоштовні та різного спрямування, тому знайти забаву до душі зміг кожен.

Ось ми і дочекались літа,

Перше червня – ваша втіха,

Бо цей день у всьому світі,

Приурочили вам дітям!

Все навкруги у квітах,

Променів сонця багато –

На планеті Земля наші діти

Відзначають нині свято.

В День захисту дітей не оминули увагою дітей з особливими потребами. Діти отримали від голови Великобурлуцької селищної ради Терещенка В.М. солодощі та фрукти. Інвалідність – це не вирок! Таким дітям дуже важлива постійна увага й турбота суспільства!