«СЛОВ’ЯНОЧКА» – перші! «СЛОВ’ЯНОЧКА» – наша гордість!

7 квітня вихованці зразкового аматорського хореографічного колективу «Слов’яночка» комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури» взяли участь у європейському міжнародному фестивалі-конкурсі «EUROPEAN KIDS AWARDS», який відбувався у Харкові на базі Палацу студентів імені Ярослава Мудрого.

Позмагатися у цьому масштабному фестивалі-конкурсі приїжджали  танцювальні колективи з Харківщини, Сумщини, Полтавщини, Дніпропетровщини та багатьох інших куточків нашої України.

Виступи учасників фестивалю відбувалися по віковим категоріям та оцінювалися по різних напрямках хореографічного мистецтва: народний танець, стилізація народного танцю, сучасний естрадний танець, Street dance show, східний танець, бальний танець, Contemporary, Модерн, Джаз, класика, демі-класика, естрадно-спортивна хореографія, вільна танцювальна категорія та колективи естрадно-циркового мистецтва.

Компетентне журі фестивалю-конкурсу високо оцінили талант наших юних дарувань, їх техніку і майстерність виконання хореографічної композиції «Волинська полька». У підсумку – улюблений хореографічний колектив усіх великобурлучан заслужено отримав диплом лауреата І ступеню у номінації «Народний танець» та спеціальне високе звання «Майбутнє України». Щиро вітаємо керівника колективу «Слов’яночка», чарівну Юлію Анатоліївну Сулу, та її талановитих маленьких зірочок з перемогою! Бажаємо подальших успіхів, натхнення, неповторних яскравих виступів, нових творчих злетів та високих досягнень. ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!