Презентація збірки Володимира Яновського «Бурлуцька мозаїка»

Інколи чуємо, що занепадають бібліотеки і «заростає туди народна стежина». На щастя, до нашої книгозбірні це не має жодного відношення, адже живе вона повноцінним життям. І яскравий приклад цьому 18 жовтня де в приміщенні читального залу КЗ «Великобурлуцька публічна бібліотека» відбулася презентація збірки талановитого письменника та краєзнавця Володимира Анатолійовича Яновського «Бурлуцька мозаїка», яку підготували працівники краєзнавчого музею та публічної бібліотеки.

Презентація видання відбувалася у святковій та піднесеній атмосфері. З вступним словом до присутніх звернулася директорка КЗ «Великобурлуцького краєзнавчого музею» Тамара Куценко, котра дала яскраву характеристику всьому творчому насліддю краєзнавця, яке було представлено до уваги відвідувачів заходу на книжково-інформаційних виставках «Творче надбання Володимира Яновського» та «Бурлуцька мозаїка» підготовлених працівниками публічної бібліотеки.

Із завершенням восьмої збірки «Бурлуцька мозаїка», видання якої включає в себе  майже півторарічну програму публікацій в районній газеті «Вісник Великбурлуччини» у межах творчого конкурсу «Історія Великобурлуччини в подіях і обличчях», Володимира Яновського вітали голова Великобурлуцької селищної ради Віктор Терещенко, а також поважні та шановані гості зустрічі.

Учасники презентації не тільки отримали можливість поспілкуватись з автором, а й отримали з його рук в подарунок збірку з автографом.

Прекрасно оформлене видання займе гідне місце в фонді публічної бібліотеки, і, звісно ж, знайде своїх вдячних читачів. А працівники бібліотеки завжди раді такій плідній співпраці!

Колектив публічної бібліотеки вітає Володимира Яновського з виданням чергової збірки «Бурлуцька мозаїка» та бажає наснаги і подальших творчих здобутків!!!

Директор бібліотеки
Галина ФЕНДРИКОВА