День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 1941 року Друга світова війна увірвалася нищівною хвилею на територію нашої країни, і щороку саме в цей день українці вшановують ветеранів та схиляють голови перед загиблими воїнами.

З нагоди цієї трагічної дати на меморіальному комплексі в смт Великий Бурлук Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко та представники селищної ради, районної державної адміністрації та районної ради спільно з громадськістю вшанували героїчний подвиг захисників Вітчизни та пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятних знаків.

Ця страшна жорстока війна прокотилася українською землею і забрала мільйони життів, принесла біль та горе майже в кожну домівку, в кожну родину. Великобурлуччина зазнала невимовних людських жертв та руйнувань – з 11 тисяч наших земляків, призваних в роки війни до боротьби, більша половина загинули на різних фронтах, пропали безвісти та були закатовані у концтаборах. Неможливо уявити усі випробування, біль та страждання, які випали на долю нашого народу в такі жорстокі роки війни.

Наш святий обов’язок – не забувати страшні сторінки історії, захищати майбутнє свого народу, пам’ятати тих, хто ціною власного життя йшов до великої перемоги. З почуттям глибокої поваги низько вклоняємося ветеранам, які вистояли і витримали усі тяготи воєнного лихоліття.

Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава живим героям!