Діє виставка «Голодовка 21-23-го»

Дата: 24.10.2019 10:35

У комунальному закладі «Великобурлуцький краєзнавчий музей Великобурлуцької селищної ради» діє виставка «Голодовка 21-23-го», яка була підготовлена Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору». Матеріали виставки показують комплекс обставин і політичних рішень Леніна, що розкривають причини спалаху масового голоду в Україні в 1921 році та продовження його аж до 1923 року. Цей штучний масовий голод більш відомий як «голодовка на Поволжі», однак таке трактування є пережитком радянської історіографії, яка не визнавала голоду 1921-1923 рр. в Україні.