Святкування

Дата: 20.07.2017 10:18

Суботній день 15 липня видався напрочуд, сонячним і теплим. Саме в цей день зустрічали Манцівчани односельців і своїх гостей у День села.

Офіційну частину святкувань відкрив вітальним словом Віктор Миколайович Терещенко. Він висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку.

Святкування продовжилось спортивними змаганнями, а саме: турніром з міні-футболу, волейболу, шахово-шашкового турніру, а також малюнками на асфальті та виставкою народних умільців і майстрів.

Жителів села Манцівка привітали художні колективи селища Канівцева та села Плоске.