Чергова сесія Великобурлуцької селищної ради

Дата: 22.08.2018 10:05

21 серпня 2018 року відбулася чергова п’ята сесія Великобурлуцької селищної ради VII скликання.

Розглянуто ряд питань, зокрема внесено зміни до бюджету на 2018 рік Гнилицької Першої сільської ради, затверджено положення про старосту та структурні підрозділи селищної ради, надано дозвіл на створення органу самоорганізації населення сільського комітету села Яєчне, прийнято у комунальну власність територіальної громади Великобуруцької селищної ради із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району 210 примірників книги «Слава і гордість краю бурлуцького», прийнято рішення з земельних питань.