Оголошення про конкурс на посаду художнього керівника

Дата: 13.09.2019 09:56

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади
керівника художнього Комунального закладу «Великобурлуцький
Будинок культури Великобурлуцької селищної ради»

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про культуру», наказу Міністерства культури і туризму від 01.07.2016 №497 «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» Комунальний заклад «Великобурлуцький Будинок культури Великобурлуцької селищної ради» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника художнього.

Основні завдання та обов’язки. Керівник художній повинен координувати роботу з підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів, розробляти сценарії заходів, організовувати вивчення та обмін досвідом роботи колективів народної творчості, їх огляди, виступи, підтримувати в процесі діяльності зв'язки з творчими спілками та громадськими організаціями щодо залучення до проведення заходів творчих працівників, вживати заходів щодо удосконалення творчої майстерності виконавців та ін.

Вимоги до претендентів на посаду керівника художнього:
1. Наявність спеціальної освіти;
2. Стаж творчої роботи не менше 3 років;
3. Володіння державною мовою;
4. Дотримання професійної етики та здатність за своїми діловими якостями, освітнім і професійним рівнем, станом здоров’я виконувати відповідні службові обов’язки.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

До заяви додаються такі документи:
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копія документа, що посвідчує особу;
- копія трудової книжки (за наявності);
- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі 27.09.2019р.

Адреса, за якою подаються документи на конкурс: вул. Паркова,3, смт Великий Бурлук, Комунальний заклад «Великобурлуцький Будинок культури Великобурлуцької селищної ради».

Для довідок: тел.: 095-646-51-90 , електронна адреса: rivervb@ukr.net