Підсумки акції-конкурсу «Прикрасимо ялинку разом»

Другий рік поспіль Великобурлуцька селищна рада проводить акцію-конкурс «Прикрасимо ялинку разом», в рамках якої учасники власноруч виготовляють іграшки для головної ялинки селища.

Свої вироби надали діти віком від 3-х до 17-ти років, які у своїх роботах використали різні техніки: плетіння, робота з папером, тканиною, пластиком, природнім матеріалом тощо.

Підсумки акції-конкурсу були підведені 19 січня в День Святого Миколая на відкритті головної новорічної ялинки смт. Великий Бурлук. Переможці були відзначені подяками Великобурлуцького селищного голови та грошовими преміями.

Переможцями у віковій категорії від 3-х до 5-ти років стали:

І місце – Соня Несен,

ІІ місце – Владислав Корчак,

ІІІ місце – Маша Величко.

У віковій категорії від 6-ти до 17-ти років призові місця розділили між собою:

І місце – Світлана Вельма та Валентина Суворова,

ІІ місце – Аліна Сіренко та Владислав Снісар,

ІІІ місце – Ольга Свергун та Назар Нелуп.

Учні Площанського ліцею, вихованці Катеринівського та Гнилицького Першого дитячих садочків, які також приймали участь в акції, отримали від Великобурлуцького селищного голови солодкі та цікаві подарунки.