День благоустрою

У рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 08 квітня 2017 року на території Великобурлуцької селищної ради  відбувся       День благоустрою.
     В підприємствах, установах, організаціях здійснювався комплекс заходів щодо приведення в належний стан будівель, приміщень та   прилеглих до них територій.

Також була проведена робота депутатами селищної на виробничих округах та активістами територіальної громади.

Приведено в належний санітарний та естетичний стан:

1. Парк, спортивні і дитячі майданчики, шкільні території очищені від опалого листя та побутових відходів.
  2. Очищені придорожні смуги.
  3. Висаджено дерева: берези, каштани, горобину, верби.
  4. Ліквідовано стихійні звалища побутових відходів на вулицях.
  5. Вивезено сміття.
  6. Впорядковано території меморіалів, пам’ятників, кладовищ та об’єктів культурної спадщини.                                                  Всі заходи, спрямовані на покращення стану довкілля триватимуть до кінця травня, вони прищеплюють шанобливе ставлення до праці та навколишнього середовища, а також забезпечують санітарно-гігієнічний та естетичний стан території.