Про скликання 13 сесії селищної ради

Дата: 14.02.2019 09:43

У відповідності зі ст.ст. 26, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту селищної ради 13 сесія   VII  скликання  відбудеться 20 лютого  2019 року  о 1000 год. в залі засідань селищної ради (смт. В- Бурлук вул. Центральна, 40).

На розгляд сесії винесено наступні питання :

1. Про затвердження порядку денного 13 сесії 7 скликання.

2. Про звіт Великобурлуцького селищного голови про роботу Великобурлуцької селищної ради та виконавчого комітету селищної ради за 2018 рік.

3. Про  внесення  змін до рішення 10 сесії VII скликання № 230-7 від 19 грудня 2018 року «Про Великобурлуцький селищний бюджет на 2019 рік».

4. Про затвердження рішення постійної комісії з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, регуляторної політики, промисловості та підприємництва Великобурлуцької селищної ради 7 скликання від  28.01. 2019 року «Про внесення змін до бюджету   селищної ради на 2019 рік».

5. Про затвердження Положення про загальний відділ Великобурлуцької селищної ради.

6. Про затвердження Положення про преміювання  працівників освіти Великобурлуцької селищної ради.

7. Про затвердження Положення про преміювання працівників культури Великобурлуцької селищної ради.

8. Про припинення Гнилицької Першої сільської ради.

9. Про затвердження Передавального акта Гнилицької Першої сільської ради.

10. Про внесення змін до «Програми по поновленню мереж, споруд водопостачання і водовідведення та ремонтно-технічної бази Великобурлуцького КВКП «Водоканал» на 2019 рік».

11.Про делегування представника від Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади до Госпітальної ради госпітального округу Харківської області.

12. Про внесення  змін в  рішення 3 сесії VIІ скликання від 22 червня 2018р. № 55-7«Про встановлення ставки туристичного збору на території Великобурлуцької селищної ради на 2019 рік».

13. Про розроблення Плану соціально-економічного розвитку Великобурлуцької селищної об'єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.

14. Про створення  юридичної особи - відділу освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради.

15. Про надання згоди на прийняття комунального майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району до комунальної власності об’єднаної територіальної громади Великобурлуцької селищної ради.

16. Про внесення змін до штатного розпису Комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури Великобурлуцької селищної ради»

17. Земельні питання.