Конференція Великобурлуцької ради старшокласників

Дата: 14.01.2020 09:39

20 грудня 2019 року в приміщенні Комунального закладу «Великобурлуцький центр дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької селищної ради» відбулася конференція  Великобурлуцької   ради старшокласників. Окрім лідерів та координаторів шкільних учнівських організацій закладів загальної середньої освіти Великобурлуцької ОТГ на захід були запрошені  учні-переможці конкурсів, свят, акцій, що проводилися для учнівської молоді в  І семестрі 2019/2020 навчального року. В рамках конференції відбулося нагородження переможців конкурсів. Кожна дитина отримала грамоту відділу освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради та подарунок на згадку про перемогу.

Лідери підсумували роботу ради старшокласників за 2019 рік та  участь в роботі Харківської обласної ради старшокласників. Доля Тетяна, учениця КЗ «Великобурлуцький ліцей», поділилася враженнями від  участі в  засіданнях Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування, яка  працювала на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та екскурсійної подорожі до м. Києва та Верховної ради України, на яку була запрошена разом з випускницею КЗ «Першогнилицький ліцей» Байрамовою  Регіною як переможці конкурсу проектів у «Школі розвитку лідерів», на якому вони презентували власний  екологічний проект «Сортування сміття - шлях до покращення довкілля Великобурлуцької ОТГ».

Методист КЗ «Великобурлуцький ЦДЮТ

Великобурлуцької селищної ради»,