«Єднаймо Україну Тарасовим словом»

Дата: 11.03.2020 09:23

10 березня в смт Великий Бурлук біля пам’ятника великого українського поета, письменника, драматурга, художника Тараса Григоровича Шевченка пройшов мітинг присвячений 206-ій річниці від дня його народження.

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту. Він возвеличив Україну та весь український народ, підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ.

До присутніх звернулися Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко, голова районної ради Олександра Жиліна, які ще раз наголосили, що творчість такої видатної для нашої країни постаті залишається у пам’яті не лише українського народу, а й всього світу. Його безсмертне слово назавжди живе, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне. Його ім’я – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в наших серцях. Його творчість – це святиня, якою ми всі дорожимо і гордимося.

Пам'ять Великого сина України вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до його пам’ятника.