Турнір із спортивного лову риби

В останню суботу лютого на Великобурлуцькому водосховищі відбувся третій зимовий турнір із спортивного лову риби, започаткований Великобурлуцьким селищним головою Віктором  Терещенком.

Змагання, у яких брали участь 11 команд (у складі кожної по 3 рибалки)  розпочалися о 8 год. 30 хв. Для перемоги потрібно було спіймати найбільшу кількість риби. Азарт у тихому виді спорту набирав обертів, адже на переможців чекали призи від селищного голови Віктора Терещенка та Сергія Черемісіна – керівника ТОВ «Промтех». Допоки тривали змагання, організатори заходу Великобурлуцьке УТМР В.М.Калінін, С.М. Терещенко, С.А.Куліш, Ю.А.Істомін варили кашу для учасників зимового лову.

За підсумками перше місце посіла команда з Червоної Хвилі у складі В.Гунченка. М.Бірюкова, І. Білівець. На їхньому рахунку 24 рибини. Друге місце за командою із Гнилиці Першої, яку представляли М.Віцота, М.Шевченко та О.Шестопалов. Третє місце посіли рибалки села Плоске – С. Криничанський, Д.Доля, В.Саврань. Окрему нагороду отримав наймолодший учасник змагань 13-річний Євгеній Шевелєв із Приколотного.

Цього дня добрий відпочинок поєднався із гарним настроєм всіх учасників.

Людмила Склярова