Відкриття новорічної ялинки Великобурлуцької ОТГ

Дата: 20.12.2019 09:15

19 грудня в День Святого Миколая відбулося святкове відкриття головної новорічної ялинки Великобурлуцької ОТГ. Цього року знову було прикрашено живу ялинку, яка росте на площі біля Великобурлуцького Будинку культури. З Днем Святого Миколая присутніх привітали Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко та голова районної ради Олександра Жиліна.

Під час свята було підбито підсумки вже традиційної акції-конкурсу «Прикрасимо ялинку разом», яка проводиться Великобурлуцькою селищною радою. Учасники власноруч виготовили іграшки для головної ялинки селища, та у своїх роботах використали різні техніки: плетіння, робота з папером, тканиною, пластиком, природнім матеріалом тощо. Переможці та учасники були відзначені подяками Великобурлуцького селищного голови та грошовими преміями.

1 місце посіла Вікторія Скидан,
2 місце розділили Олександра Максим та Софія Несен,
3 місце за Ольгою Куценко та Аліною Агурєєвою.

Дякуємо і решті учасників: Ользі Свергун, Катерині Ничик, Надії та Єлизаветі Кощєєвим, Валерії Рижих, Марії Величко, Світлані Вельмі, Софії Зарубіній, Поліні Купіній.

Учні Площанського та Першогнилицького ліцеїв, вихованці Катеринівського і Першогнилицького дитячих садочків та ЦДЮТ, які також приймали участь в акції, отримали від Великобурлуцького селищного голови солодкі та цікаві подарунки.

На завершення засяяли яскраві вогники гірлянд на новорічній красуні.

Також на відкриття ялинки завітали казкові персонажі Жужа та Нолик, які запросили дітлахів в фойє Будинку культури на продовження свята веселими конкурсами.