Вітання з Днем рятівника

Дата: 17.09.2020 09:12

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони,
прийміть щирі вітання з професійним святом Днем рятівника!

Це свято сильних і відважних людей, справжніх професіоналів! Неможливо переоцінити важливість тієї справи, яку ви виконуєте кожного дня, ризикуючи власним життям, оскільки результат вашої роботи – це сотні врятованих життів. Ви  цілодобово готові до боротьби з незваним лихом, готові якнайшвидше надати невідкладну допомогу тим, хто найбільше її потребує.

З нагоди свята подяками Великобурлуцького селищного голови за сумлінне, самовіддане, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника нагороджено
- Кривулю Павла Вікторовича – пожежника 12-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області старшого сержанта служби цивільного захисту;
- Фисуна Дмитра Вікторовича – начальника караулу 12-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області майора служби цивільного захисту;
- Березнюка Леоніда Леонідовича – командира відділення 12-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області прапорщика служби цивільного захисту;
- Паніна Сергія Васильовича – водія 12-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області рядового служби цивільного захисту;
- Москаленко Андрія Вікторович – водія 12-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області старшину служби цивільного захисту.

Подяки передано до Великобурлуцького районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Харківській області.

Сердечно дякуємо всім рятівникам та ветеранам рятувальних служб за відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру і злагоди, всіх життєвих благ та якомога менше тривожних викликів!