Зірочки Великобурлуччини

Дата: 04.06.2019 09:05

29 травня, за доброю традицією, напередодні Дня захисту дітей відбулася зустріч голови Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади Віктора Миколайовича Терещенка з юними даруваннями Великобурлуцької громади.

Цього року пам`ятним знаком Великобурлуцького селищного голови «Зірочки Великобурлуччини» були відзначені:

- у номінації «Юна поетеса» - Анастасія Вдовіченко, учениця 11 класу КЗ «Першогнилицький ліцей Великобурлуцької селищної ради»;

- у номінації «Юний художник» - Регіна Байрамова, учениця 11 класу КЗ «Першогнилицький ліцей Великобурлуцької селищної ради»;

- у номінації «Юна вокалістка» - Анастасія Кравченко, учениця 11 класу КЗ «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради»;

- у номінації «Хореографічне мистецтво» - учні 11 класу КЗ «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради» Ганна Каптанна та Владислав Гончаров (учасники зразкового аматорського хореографічного колективу «Слов`яночка»);

- у номінації «Юна спортсменка» - Анастасія Гасан, учениця 10 класу КЗ «Площанський ліцей Великобурлуцької селищної ради»;

- у номінації «Юний гросмейстер» - Максим Євдокимов, учень 8 класу КЗ «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради».

Також було відзначено подяками Великобурлуцького селищного голови батьків юних талантів. Між виступами батьків та наставників обдарованих дітей, звучали пісні у виконанні – Ганни Каптанної,  Анастасії Кравченко, Анастасія Суркової, Ірини Корсун. Захід пройшов у теплій родинній атмосфері, наповненій щирими побажаннями та незабутніми емоціями.

Селищний голова привітав юних талантів та висловив подяку батькам і вихователям за їхню сумлінну працю і турботу, яку вони вкладають у виховання та розвиток своїх дітей.