Капітальний ремонт поліклініки

В смт. Великий Бурлук продовжуються роботи з капітального ремонту будівлі поліклініки Великобурлуцької центральної районної лікарні в рамках соціального проекту, який  реалізується Великобурлуцькою селищною радою за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

В будівлі вже замінено старий шиферний дах на металочерепицю, відремонтовано відмостку, три ґанки з накриттям, облаштовано зручний пандус, завершено заміну вікон та встановлено металопластикові вхідні двері та двері до кабінетів, повністю замінено електрику, водопровід, каналізацію, підлога в коридорах та сходи між поверхами викладена плиткою. Триває ремонт внутрішніх приміщень.

З ходом робіт під час робочої поїздки з нагоди святкування Дня Великобурлуцької територіальної громади ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична. Керівник області передала закладу нове сучасне обладнання – мамограф та апарат УЗД, які дозволять проводити більш якісні обстеження, виявляти та лікувати хвороби на початкових стадіях.