Шановні мешканці громади!

Великобурлуцька селищна рада робить все можливе, щоб уникнути епідемічних ускладнень в населених пунктах нашої громади.

Але зрозумійте, що велика відповідальність за стан Вашого здоров’я та Ваших близьких і рідних лежить на кожному з Вас!

Тому велике прохання:

- Дотримуйтесь правил особистої гігієни

• як можна частіше мийте руки з милом, застосовуючи спиртовмісні антисептики;
  • не торкайтесь брудними руками свої очей, носа та рота.

- Уникайте скупчень людей та контактів з особами, у яких є навіть мінімальні ознаки респіраторної хвороби.

- Максимально утримуйтесь від відвідування торгових центрів, магазинів, тощо.

- Дотримуйтесь мінімальної дистанції до людей 1,5 – 2 м. при відвідуванні торгових точок, аптек, банків (банкоматів), тощо.

- Якщо Ви протягом останніх 14 днів повернулись із країни, в якій зафіксовані випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, або ж спілкувалися із інфікованою людиною, обов’язково повідомляйте про це сімейному лікарю або в селищну раду, ідіть на самоізоляцію.

- У разі якщо з’явились наступні симптоми:

• підвищена температура тіла,
  • кашель,
  • ускладнене дихання

залишайтесь вдома та зателефонуйте сімейному лікарю.

- Займайтесь фізичними вправами на свіжому повітрі, намагайтесь повноцінно харчуватися та побільше пийте рідини.

І пам’ятайте, тільки наджорстке дотримання карантинних заходів дасть змогу не розповсюджуватися коронавірусній інфекції серед населення нашої з Вами громади.

Великобурлуцький селищний голова
Віктор Терещенко