Великобурлуцький краєзнавчий музей запрошує

Дата: 06.02.2019 08:58

З нагоди 76-ї річниці визволення Великобурлуччини від фашистських загарбників в комунальному закладі «Великобурлуцький краєзнавчий музей Великобурлуцької селищної ради» з 1 до 22 лютого проводиться цілий ряд тематичних заходів.

Із сторінками такої нелегкої для нашого народу історії знайомлять

– Тематична виставка «Дорогою війни, дорогою пам’яті»;

– Тематичні екскурсії «Наша слава і наша пам’ять», «Ризикуючи своїм життям», «Повітряні бої на території Великобурлуччини»;

– Патріотична подорож «Дорогами війни» (спільно з Великобурлуцькою бібліотекою для дітей).

Краєзнавчий музей працює щодня із 8-ї до 17-ї год., крім суботи та неділі.

Відвідувачі можуть ознайомитися з історичними матеріалами, які розповідають про трагічні події окупації, героїчні бої у великобурлуцькому небі, про тяжкі кровопролитні бої при обороні і звільнені рідного краю. До уваги відвідувачів представлені спогади ветеранів-великобурлучан, а також інші матеріали музейних експозицій.